Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...


Kā Profesionālam Partnerim, mums ir pieredze kā piedāvāt kvalitatīvus padomus iekārtu izvelē, dizainā un instalācijā. Pirms Jūs iegādājaties profesionālās iekārtas, sazinieties ar SIA „Group Dynamics” un izstāstiet mums savas vēlmes. Vairāk informācijas par mūsu piedāvātajām iekārtām Jūs varat atrast mūsu mājas lapā. 

SIA „Group Dynamics” palīdzēs izvēlēties, kā pareizāk ieguldīt līdzekļus pērkot, iegādājoties preci uz līzingu vai īrējot iekārtas - mēs piedāvājam dažādas iespējas. 

SIA „Group Dynamics” aprīko dažādu tipu un izmēru veļas mājas, veļas mazgātavas - sākot no frizētavām un nelieliem restorāniem līdz pansionātiem un slimnīcām. Ar vairāk kā 30 gadu pieredzi un tūkstošiem realizētu projektu, Jūs pārliecināsieties, ka sadarbojaties ar labākajiem.

Dažādi neatkarīgi pētījumi liecina par iespēju ietaupīt līdz pat 50% no veļas mazgāšanas izmaksām, ja Jūs izveidosiet paši savu veļas mazgātavu, nevis nodosiet veļu mazgāt vai īrēsiet to no šādu pakalpojumu sniedzējiem ārpusē. Protams, katrs gadījums ir īpašs un tas ir objektīvi jāpēta un jāanalizē jau pašos pamatos.

Ja Jums jau pieder veļas mazgātava un Jūs domājat par citas mašīnas pirkšanu, kas atbilstu pieaugošajām mazgāšanas prasībam, vai ir palielinājušies mazgāšanas apjomi, galvenais, pārbaudiet vai Jums esošās mašīnas ir pilnibā optimizētas un strādā ar 100% efektivitāti. Iespējams, ka Jums nav nepieciešama jauna mašīna, bet tikai vajag palielināt jaudu jūsu esošajās iekārtās. Vienkāršas izmaiņas, tādas kā spiediena palielināšana ūdens ieplūdes vārstā un mašīnas vadības pults parveidošana varētu but viss, kas Jums nepieciešams.

Tadeļ mēs, SIA „Group Dynamics”, varam Jums piedāvāt konsultācijas un dažādas sadarbības iespējas, lai atrastu vislabāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

Par uzņēmumu > >