Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Privātuma un sīkdatņu politika

Paldies, ka apmeklējat groupdynamics.lv interneta lapu!

Lūdzu, izlasiet mūsu noteikumus un nosacījumus pirms pirkuma veikšanas.

Informējam, ka ar 2018. gada 25. maiju tiks piemērota Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Regula), kas nosaka jaunas prasības personas datu apstrādē.

Šo interneta vietni www.groupdynamics.lv, turpmāk – Portāls, uztur un administrē SIA „Group Dynamics”, reģ.Nr.: 40003861108, adrese: Braslas iela 1a, Mārupe, e-pasts: sales@groupdynamics.lv, tālrunis: +371 29225156. Pirms sākt lietot SIA „Group Dynamics” interneta vietni www.groupdynamics.lv, lietotāja pienākums ir rūpīgi interneta vietnes www.groupdynamics.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

Apmeklējot interneta vietni www.groupdynamics.lv un iepērkoties tajā, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Gadījumā, ja lietotājs nepiekrīt Portāla noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.groupdynamics.lv, kā arī neizmantot tajā ievietotos materiālus un piedāvātos pakalpojumus.

Personas datu apstrādes nolūki

Group Dynamics respektē savu klientu, biznesa attiecību un interneta veikala lietotāju privātumu. Visi iegūtie personas dati ir aizsargāti un tiek apstrādāti, ievērojot konfidencialitāti.

Informācija, ko mums aktīvi sūta lietotājs (piemēram, vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs) tiek izmantota, lai, piemēram, sazinātos ar lietotāju. Dati par to, kā lietotājs izmanto mūsu tīmekļa vietnes un lietotnes, tiek apkopoti statistikas nolūkos, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes un lietotnes, un parādītu pielāgotu saturu.

Lai uzlabotu Group Dynamics interneta veikalu, izprastu interneta veikala apmeklētāju un rādītu atbilstošu reklāmu, Group Dynamics iegūst informāciju par jūsu personas datiem un interneta veikala pārlūkošanas veidiem, kā arī uzzina, vai esat ienācis interneta veikalā, caur kādu no mūsu reklāmas partneriem. Group Dynamics iegūst, piemēram, šādus datus: valsts, pilsēta, laiks, apskatītie produkti, uzturēšanās ilgums interneta veikalā, IP-adrese, veids, kā jūs ienācāt interneta veikalā, vieta, kur jūs atstājāt interneta veikalu, ierīce, ko izmantojāt, apmeklējot mūsu interneta veikalu.

Personas datu glabāšanas ilgums

  • kamēr ir spēkā ar Klientu noslēgtais līgums;
  • kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā Group Dynamics vai Klients var realizēt savas leģitīmās intereses;
  • kamēr pastāv juridisks pienākums datus glabāt;
  • kamēr ir spēkā Klienta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.

Piegādes dati

Veicot pasūtījumu, jums būs jāsniedz informācija, kas saistīta ar piegādes adresi: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, piegādes adrese, pasta indekss, vai uzņēmuma nosaukums, uzņēmuma reģistrācijas numurs, juridiskā adrese, PVN maksātāja numurs (ja tāds ir).

Šie dati tiks izmantoti šādiem mērķiem: informēšanai par veiktā pasūtījuma statusu; pasūtījuma, piegādes un pēc pārdošanas saistību izpildei; rēķina sagatavošanai; mūsu pakalpojumu uzlabošanai; jautājumu un sūdzību risināšanai; mārketinga aktivitāšu personalizēšanai.

Personas datu apstrāde ārpus ES

Lai uzlabotu Group Dynamics interneta veikalu, izprastu interneta veikala apmeklētāju un rādītu atbilstošu reklāmu, mēs ievācam informāciju no jūsu datora vai ierīces, piemēram, valsts, pilsēta, laiks, apskatītie produkti, uzturēšanās ilgums interneta veikalā, IP-adrese, veids, kā jūs ienācāt interneta veikalā, vieta, kur jūs atstājāt interneta veikalu, ierīce, ko izmantojāt, apmeklējot mūsu interneta veikalu. Šos datus apkopo pakalpojumu sniedzēji kā Google, Facebook, Yandex, AdForm, Adobe Flash Player un citi. Tas nozīmē, ka dati var tikt uzglabāti serveros, kas atrodas ārpus Eiropas, kur pastāv atšķirīga likumdošana attiecībā uz personas datu apstrādi. Šīs trešās puses ievēro Privātuma vairoga principus, kas noteikti ASV Tirdzniecības ministrijas Privātuma vairoga programmā. Uzņēmumi, kas ievēro šos principus un programmu, tiek uzskatīti par atbilstošiem Eiropas personas datu noteikumiem. Ar Jūsu atļauju lietotnes sniedz jums atrašanās vietas pakalpojumus, piemēram, Group Dynamics meklēšanu.

Jūs varat mainīt iestatījumus Facebook un Google kontā, pirms tam iepazīstoties ar Facebook un Google privātuma politiku. Group Dynamics nav atbildīgs par veidu, kā trešās puses un uzņēmumi apstrādā jūsu (personas) datus.

Informācijas nodošana trešajām pusēm (Third Party Services)

Group Dynamics var nodot jūsu personas datus trešajām pusēm šādiem mērķiem: ja esat piekritis šādai datu nodošanai; lai izpildītu ar jums noslēgto līgumu; lai piegādātu iegādātos produktus un ja to nosaka likumdošana.

Datu drošība un to labošana

Group Dynamics veiks pasākumus, lai pietiekami aizsargātu jūsu personas datus. Lai to nodrošinātu mēs izmantojam mūsu aktivitātēm, uzņēmuma lielumam, veidam un apstrādāto datu veidam atbilstošus līdzekļus. Mūsu darbības novērš nesankcionētu piekļuvi datiem, to izmainīšanu, izpaušanu vai pazaudēšanu.

Ja jūs neatļausiet izmantot savus datus tiešā mārketinga aktivitāšu nolūkiem, Group Dynamics pārtrauks jūsu datu izmantošanu šiem nolūkiem. Jūs vairs nesaņemsiet komerciāla rakstura e-pastus no Group Dynamics, piemēram, jaunumus.

Jūs varat pieprasīt informāciju par jūsu personas datiem, kas pieejami Group Dynamics. Ja šie dati nav precīzi, jūs varat pieprasīt Group Dynamics tos nomainīt.

Sīkfailu izmantošana

Sīkfaili ir informācijas daļiņa, kas, apmeklējot kādu interneta lapu, automātiski tiek ierakstīta Jūsu datora cietajā diskā, planšetdatorā vai tālrunī. Tas ļauj portālam laika periodā "atcerēties" noteiktus ievades datus un iestatījumus (piemēram, pieteikšanās vārdu, valodu, fonta lielumu un citus rādīšanas iestatījumus), un jums nav nepieciešams tos atkārtot katru reizi, kad apmeklējat portālu un dodieties uz to.

Lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu ir iestatītas tā, lai pieņemtu sīkfailus, bet Jūs varat pieņemt vai noraidīt sīkfailus, pielāgojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Tomēr, ja sīkfaili ir pilnībā atspējoti, jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas interneta veikala funkcijas.

Interneta veikala sīkfaili

Lai analizētu, kā lietotāji lieto interneta veikalu un saglabātu informāciju par apmeklētājiem (piemēram, interneta veikala apmeklēšanas laiku, informāciju, vai lietotājs ir apmeklējis interneta veikalu iepriekš, kanāli, caur kuriem lietotājs ir nonācis lapā utt.), interneta veikalā tiek izmantoti sīkfaili, kas izseko Jūsu apmeklētās lapas.

Sociālo mediju sīkfaili

Ja interneta veikala apmeklējuma laikā esat pierakstījies draugiem.lv, Facebook, YouTube, Twitter, Pinterest vai Google+, jūsu apmeklējums var tikt savienots ar jūsu sociālo mediju profilu. Līdz ar to interneta veikalā jūs varat izmantot sociālo mediju pogas, piemēram, draugiem.lv, Facebook, YouTube, Twitter, Pinterest un Google+. Piemēram, ja jūs uzspiedīsiet uz Facebook simbola “man patīk”, pārlūkprogramma nosūtīs attiecīgo informāciju pakalpojumu sniedzējam un uzglabās to tur. Šis pakalpojuma sniedzējs iegūst informāciju par jūsu IP adreses apmeklētajām interneta veikala lapām.

Sociālo mediju pogu ietvaros iegūto informāciju, tās apstrādes mērķi un apjomu, tālāko izmantošanu un uzglabāšanas ilgumu nosaka tikai un vienīgi attiecīgā pakalpojuma nodrošinātājs. Vairāk par to var uzzināt, iepazīstoties ar attiecīgā pakalpojuma sniedzēja privātuma politiku.

Visi iegūtie dati tiek izmantoti saskaņā ar Group Dynamics privātuma un sīkdatņu paziņojumu un Google privātuma politiku. Jums ir iespēja uzstādīt reklāmas iestatījumus caur Google Ad Preference lapu.

Kontakti
Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma un sīkdatņu paziņojumu, sazinieties ar Group Dynamics.

Group Dynamics SIA

Juridiskā adrese:

Braslas iela 1a, Mārupe

Tālrunis: +371 29225156

E-pasts: sales@groupdynamics.lv

Group Dynamics, Informācija pēdējo reizi atjaunota 2018. gada 25. maijā