Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Profesionālo veļas mašīnu un iekārtu rezerves daļas

Meklēt rezerves daļu
-hint-
Mūsu katalogā atradīsi vairāk kā 250,000 rezerves daļu. Ievadi oriģinālo preces kodu vai aprakstošu atslēgas vārdu meklēšanas laukā!


Šī ir izvērsta lapa, kurā ir uzskaitītas vairāk nekā 250,000 rezerves daļu, kuras tiek izmantotas tādu ražotāju kā Primus / Lavamac un Grandimpianti un Pony ražotajās veļas mazgāšanas iekārtās. Jūs variet apskatīt pilnu sarakstu, vai vienkarši ierakstīt ražotāja oriģinālo rezerves daļas numuru, kurš uzrādīts Rezerves Daļu Katalogā, kuru saņēmāt kopā ar iekārtu, vai ievadiet aprakstošus atslēgvardus lauciņā MEKLĒT DAĻU.

* Primus un Lavamac rezerves daļām, ja Jums nav daļas numura vai Jūs nevariet to atrast meklēšanas režīmā, tad Jūs variet ar mums sakontaktēties un mēs Jums nosūtīsim pilnīgu rezerves daļu katalogu (spiest šeit) e-pasta veidā.

Ja Jūs vēlaties pasūtīt elektroniskās/elektriskās sastāvdaļas tad, lūdzu, paziņojiet Jūsu iekārtas tipu un sērijas numuru. Tas palīdzēs mums noteikt nepieciešamo voltāžu, kāda ir Jūsu iekārtai, un mēs varēsim piedāvāt pareizo daļu. Kā labs risinājums būtu, ja Jūs nobildētu iekārtu aprakstošo plati vai uzlīmi (parasti tā atrodas iekārtas aizmugurē) un fotogrāfiju nosūtītu kopā ar reserves daļas pieprasījumu.