Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Group Dynamics lietošanas noteikumi

Piezīme: Group Dynamics rezerves daļu izcenošana internetā atšķiras no rezerves daļu  pasūtīšanas pa tālruni vai  pasūtīšanas uz vietas. Group Dynamics Rezerves daļu iegāde internetā piedāvā klientiem, kuri pasūta rezerves daļas internetā, lielākas, nodrošinātas atlaides. Group Dynamics ļoti labi saprot, ka ne katram ir “high tech” iemaņas un tāpat piedāvā parasto rezerves daļu servisu klientiem, kuriem patīk runāt  ar reālām personām. Izvēle ir Jūsu rokās, bet var taču arī “ķlikšķināt un taupīt”.

Group Dynamics 100% apmierinātības garantija.
Neskatoties ne uz  ko, Group Dynamics piedāvā 100% garantiju visiem mūsu piedāvātajiem produktiem. Ja jebkāda iemesla pēc, iegādātās daļas Jūs neapmierina, atgrieziet tās 30 dienu laikā no iegādes dienas un Jūs saņemsiet  savu naudu atpakaļ 100% apmērā. Group Dynamics piedāvās aizvietot rezerves daļas ar citām, kreditēs Jūs vai atgriezīs naudu, tā ir Jūsu izvēle. Iegādāties rezerves daļas mūsdienās ir jābūt vienkārši, - nevis problēmai

Personas datu apstrāde un drošība

SIA Group Dynamics ir interneta veikala groupdynamics.lv īpašnieks. SIA Group Dynamics ir veikusi visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību un nepieļautu to nepamatotu nokļūšanu trešo personu rīcībā.

Groupdynamics.lv apmeklēšanas un izmantošanas laikā SIA "Group Dynamics" var saņemt informāciju, kas satur personas datus:

 • iegūstot personas datus tiešā veidā (vārds un uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese);
 • netieši, iegūstot informāciju (piemēram: izmantojot sīkdatnes un citus tehniskus līdzekļus, lai pārraudzītu groupdynamics.lv izmantošanu).

Pircēju personas datus SIA "Group Dynamics" apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, SIA "Group Dynamics" izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, maiņas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.

Iegādājoties Interneta veikalā groupdynamics.lv piedāvātās preces un pakalpojumus, Pircējs piekrīt un atļauj SIA "Group Dynamics" reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt.
Pircēja personas datus, ka arī datus, kurus Pircējs turpmāk sniegs Pārdevējam, tādā apjomā, kādā tas ir nepieciešams, un šādiem mērķiem:

 • datu apstrāde, izriet no groupdynamics.lv Pircēju pasūtījumiem, līgumsaistībām, vai datu apstrāde nepieciešama, lai noslēgtu attiecīgu līgumu (darījumu);
 • dati ir nepieciešami Pircēju identificēšanai un uzskaitei;
 • dati ir nepieciešami citu saistību izpildes nodrošināšanai, kas izriet no līgumsaistībām, vai no attiecīgi noslēgtajiem līgumiem (darījumiem).

SIA "Group Dynamics" nodrošina Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību, izņemot Pārdevēja partneriem, kas nodrošina groupdynamics.lv interneta veikalā iegādāto preču piegādi, preču finansēšanu un pakalpojumu sniegšanu, tādā apjomā, kādā personas dati ir nepieciešami līgumsaistību izpildei.

Pircējam ir tiesības pieprasīt, lai viņa personas datus papildina vai labo, kā arī pārtrauc to apstrādi vai iznīcina tos, ja personas dati ir nepilnīgi, novecojuši, nepatiesi, vai arī tie vairs nav nepieciešami vākšanas mērķiem. Minētajā sakarā Pircējs pats var ievadītos datus izmainīt vai dzēst savā lietotāja kontā vai arī informēt SIA "Group Dynamics", izmantojot e-pasta adresi: sales@groupdynamics.lv

Pircējam, iesniedzot rakstiskā veidā pamatotu pieprasījumu, ir tiesības saņemt šādu informāciju: 

 • kādas ziņas par Pircēju ir iegūtas, datu ieguves avots, kad mainīta datos iekļautā informācija (ja normatīvie akti to atļauj);
 • kādam mērķim veikta personas datu apstrāde, ziņas par personas datu saņēmējiem;
 • informāciju par to, vai dati tikuši apstrādāti automatizēti.

Pircēju personas dati tiks glabāti ne ilgāk, kā to nosaka normatīvo aktu prasības. Pircējs jebkurā brīdī var pieprasīt savu datu dzēšanu.


Konfidecionalitāte
Informācija par mūsu klientiem, un to iegādātajām precēm netiek izpausta, kā arī tā netiks izpausta nekur ārpus mūsu kompānijas robežām. Group Dynamics klienti var justices droši, jo mūsu klientu informācija netiek nodota vai iemainīta  nevienai citai kompānijai, kura nodarbojās ar tirdzniecību internetā.

SIA „Group Dynamics” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.groupdynamics.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

Lietojot interneta vietni www.groupdynamics.lv, piekrītat, ka SIA „Group Dynamics” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.groupdynamics.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

 • tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,
 • katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,
 • www.groupdynamics.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,
 • IP adreses,
 • citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.groupdynamics.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

SIA „Group Dynamics” interneta vietnē www.groupdynamics.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM

SIA „Group Dynamics” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.groupdynamics.lv lietotājs paliks anonīms.

Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.groupdynamics.lv, kļūst par SIA „Group Dynamics” īpašumu, kurus SIA „Group Dynamics” kā interneta vietnes www.groupdynamics.lv īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.groupdynamics.lv, esat piekritis, ka SIA „Group Dynamics” šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA „Group Dyamics” ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat SIA "Group Dyamics" ir tiesīgs nosūtīt informāciju, tai skaitā tiešo zvanu veidā, par www.groupdynamics.lv un SIA "Group Dyamics" sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu jaunumu saņemšanas, nosūtot pieprasījumu uz epastu: sales@groupdynamics.lv 

Pasūtījumu apstiprinājums
Group Dynamics, e-pasta veidā, apstiprinās katru pasūtījumu darbadienās (pirmdiena – piektdiena) darba laikā no 9:00 - 17:00. Katras rezerves daļas vai veļas iekārtas pieejamība tiek pārbaudīta un saskaņota ar ražotāju. Līdz ar to rēķina izsūtīšana var ieilgt līdz 48h. Ja rezerves daļa vai iekārta nav mūsu noliktavā, preces pasūtīšana no ražotāja notiek pēc avansa rēķina saņemšanas. Lielākoties, pasūtījuma apstrāda un piegāde uz Latviju notiek 2-3 nedēļu laikā.

Atgriezšanas kārtība
Group Dynamics ar prieku pieņems katru atgriezto preci, ja tā būs atkārtotai tirdzniecībai atbilstošā stāvoklī. Group Dynamics, uz atgrieztās preces pamata, kreditēs Jūsu kontu (vai citu apmaksas veidu) ar nosacījumu, kad daļa ir atgriezta, un tai ir visa pavadošā informācija.
Sekojošie atgriezšanas nosacījumi:
• ja daļa nav tikusi lietota, lūdzu, atgriziet to Group Dynamics ar originālo pavadzīmes Numuru un tai noteikti jābūt marķētai ar RAN# (atgrieztās autorizācijas numuru). Lai saņemtu RAN# numuru, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: sales@groupdynamics.lv, vai pa tel: +371 26476287
• ja daļa ir tikusi lietota, un tai radusies problēma, lūdzu, ziedojiet dažas minūtes sava laika, lai aprakstītu problēmu. Lūdzu pārliecinieties, kad nosūtot informāciju Jūs norādiet pavadzīmes Nr.
• Atgriežamās daļas ir jāatgriež 30 dienu laikā no iegādes dienas. 

Uzkrāšanas kārtība
Group Dynamics pieņems atgrieztās daļas, kuras Group Dynamics būs pārdevusi, bez jebkāda veida komisijas maksām par uzkrāšanu, ja vien šīs daļas būs standarta  rezerves daļas, kuras Group Dynamics glabā savā noliktavā. Komisijas maksas tiks piemērotas tikai speciāliem pasūtījumiem (ne Group Dynamics noliktavas) daļām.

Transportēšanas maksas
Transportēšanas izmaksas ir maksu kopums, kas sastāv no ceļa izmaksām, Group Dynamics izmaksām un apdrošināšanas. Protams, atcerieties, kad šī maksa neattiecas uz starptautiskajiem sūtījumiem. Transportēšanas un pārsūtīšanas izmaksas var palielināties atkarībā no daļu lieluma un smaguma. Piemēram, tādas daļas kā motori, bunduļi un veļas ratiņi ir smagākas, masīvākas un līdz ar to pārvadāšanas izmaksas attiecīgi padārdzināsies.

Mēs varam piedāvāt arī nākošās dienas piegādes pa gaisu, divu dienu piegādes pa gaisu, vai piegādes sestdienās, bet šāda veida transportēšanas maksas notiek par sadārdzinātiem tarifiem, tas ir, kā ekspress sūtījumiem. Lūdzu, ja Jums nepieciešama šāda veida transportēšana, norādiet to aizpildot Jūsu pasūtījumu komentāru laukā. Parasti rezerves daļas tiek izsūtītas nākamajā dienā pēc pasūtījuma saņemšanas.

Tipogrāfiskās kļūdas
Group Dynamics pieliek visas pūles, lai sniegtu Jums pilnīgi precīzus izcenojumus un detaļu aprakstus. Diemžēl, Group Dynamics nenes atbildību par tipogrāfiskām kļūdām. Ražotāju rezerves daļu numuri un ilustrācijas domātas tikai daļu identifikācijai.

Jautājumi? Lūdzu, sūtiet mums e-pastu uz : sales@groupdynamics.lv

Sūtījumu saņemšana
Diemžēl, kļumes gadās, bet par laimi, ne pārāk bieži. Lūdzu, vienmēr pārbaudiet sūtījumus, un parakstoties par saņemšanu pārliecinieties, kad tiem nav vizuālu defektu, bojājumu vai pazudušu sastāvdaļu. Visi sūtījumi līdz pārvadātajiem tiek nogādāti bez defektiem, līdz ar to visa atbildība par bojājumiem pāriet uz pārvadātājkompānijām. Pārvadātāji vienmēr mēģinās noliegt Jūsu prasības aizbildinoties ar nezināšanu par pārvadājamo kravu vai attiecīgu papīru neesamību. Pārbaudīt sūtījumus uz slēptām vainām Jūs variet 7 dienu laikā. Visas pretenzijas pārvadātājiem Jums jāiesniedz 10 dienu laikā, vai problēma ir redzema, vai nē. Ja Jūs neesiet sekojuši augstāk  minētajai procedūrai, Jūs variet zaudēt tiesības uz kompensāciju.

Jūs variet atteikties no kadas daļas vai visa sūtījuma  pieņemšanas, ja redziet kadus bojājumus uz iepakojuma. Pieprasiet  transporta vadītājam parakstīt piegādes papīrus, saglabājiet kopiju un informējiet mūs. Mēs Jums dosim norādes par tālāko rīcību, atkarībā no bojājuma veida vai pazudušajām daļām.
Mēs, Group Dynamics, saviem klientiem piedāvajam tikai labākās kvalitātes rezerves daļas un iekārtas veļas mazgātavām. Visas rezerves daļas ir originālas (tieši no ražotāja). Visas piegādes notiek FOB (tieši no ražotāja noliktavām), un līdz ar to Jūsu pienākums ir pārliecināties, kad sūtijuma pārvadātāji piegādā daļas un iekārtas labā stāvoklī.
Lūdzu, droši, kontaktējaties ar mums, ja Jums rodas kādi jautājumi, par šo tēmu.

Pasūtīšanas laiki un nosacījumi
* Transportēšanas cenas nav iekļautas rezerves daļu cenā.
* Apmaksa: Paypal un Banku pārskaitījumi.
* Latvijas teritorijā visām precēm tiek piemērots PVN.
* Garantijas uz rezerves daļām ir saskaņā ar ražotāja noteikumiem. Lūdzu atcerieties: neviens profesionālo veļas mazgātavu aprīkojuma ražotājs nepiedāvā rezerves daļu cenā iekļautu detaļu nomaiņu.
* Pasūtījums tiks izpildīts tikai pēc tam, kad tiks saņemts maksājums par pasūtījumu.
* Rezerves daļu cenas ražotājs var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma.
Lai veiktu pasūtījumu pa telefonu zvaniet mums uz +371 29225156 (angliski runājošiem), vai uz +371 26476287 (latviski un krieviski runājošiem), darba laikā. Mēs strādājam no pirmdienas līdz piektdienai, no 9.00 – 17.00.

Copyright © 2005-2017 Group Dynamics All rights reserved
no part of this site my be reproduced without expressed written permision of Group Dynamics