Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk...

Par SIA Group Dynamics

Mūsu klienti ir gan nelieli viesu nami, gan lielās specializētās slimnīcu veļas mazgātuves. Group Dynamics komanda palīdzēs iekārtot jūsu veļas mazgātuvi un piegādās aprīkojumu atbilstoši jūsu vajadzībām tieši no Primus ražotnes Čehijā. Ja neesat pārliecināts, kāda izmēra un, kāda veida aprīkojums nepieciešams jūsu veļas mazgāšanas telpai, vienkārši uzklikšķiniet uz "online kalkulators", lai ātri pārliecinātos un precizētu datus. Varat arī zvanīt vai rakstīt mums un ar jums sazināsies profesionāls uzņēmuma pārstāvis.

Veļas mazgātavu aprīkojumu var iegādāties dažādos veidos: maksājot uzreiz vai noslēdzot līgumu par aprīkojuma nomu. Šajos krīzes apstākļos varam piedāvāt jums dažādas iespējas, lai jums būtu iespēja iegādāties tieši to aprīkojumu, kas jums ir nepieciešams par vislabākajām cenām. Ir apstiprinājies tas, ka uzstādot On Premise Laundry; veļas mazgāšanas iekārtas, iespējams ietaupīt līdz pat 50% no kārtējām izmaksām.